BURO Kindante

Ons BURO is georganiseerd in Domeinen. Hieronder staat een overzicht van deze domeinen en hun medewerkers.
Het algemene e-mailadres van de stichting Kindante is BURO@kindante.nl
 
Bestuurssecretariaat:
Maud Golsteyn Communicatieadviseur m.golsteyn@kindante.nl
Eveline Laugs Secretaresse CvB e.laugs@kindante.nl
Gemma Starink Bestuurssecretaris g.starink@kindante.nl
     
Secretariaat / Balie:
Josina Hempenius Secretarieel medewerker j.hempenius@kindante.nl
Anne-Marie Nieskens Secretarieel medewerker a.nieskens@kindante.nl
     
Domein Facilities:
Astrid Extra  Administratief medewerker a.extra@kindante.nl
Josina Hempenius Medewerker facilities j.hempenius@kindante.nl
Mark Limpens Medewerker gebouwbeheer m.limpens@kindante.nl
Guus van Kan  Senior adviseur facilities g.vankan@kindante.nl
Sjef Weijman Hoofd domein facilities s.weijman@kindante.nl
     
Domein FinanciŽn:
Frank Cuijpers            Concern Controller f.cuijpers@kindante.nl
Barry Deguelle Senior adviseur financiŽn b.deguelle@kindante.nl
Hilde Goossen Medewerker financiŽn h.goossen@kindante.nl
Rob Peek Interim adviseur salarisadministratie r.peek@kindante.nl
Margriet Penners Medewerker financiŽn m.penners@kindante.nl
MariŽlle Rooke Medewerker personeels- en salarisadministratie m.rooke@kindante.nl
Annelies Seegers Medewerker personeels- en salarisadministratie a.seegers@kindante.nl
     
Domein Onderwijs/ICT:
Marika de Bruijn Senior adviseur onderwijs m.debruijn@kindante.nl
Cecile Rademacher         Secretarieel medewerker c.rademacher@kindante.nl
Claudia de Rooij     Applicatiebeheerder c.derooij@kindante.nl
Yvonne Slenter GZ-psycholoog  y.slenter@kindante.nl
Astrid Stevens Senior adviseur onderwijs a.stevens@kindante.nl
Ed Toussaint Senior adviseur ICT/Onderwijs e.toussaint@kindante.nl
     
Domein Personeel:
Odette Albers Interim hoofd personeelszaken   o.albers@kindante.nl
Lune Demandt Adviseur l.demandt@kindante.nl
Judith Hamers Senior adviseur j.hamers@kindante.nl
Lieke Kaldenhoven Adviseur l.kaldenhoven@kindante.nl
Peggy Mommers Adviseur p.mommers@kindante.nl
Esther Stassen Senior adviseur e.stassen@kindante.nl
Ellen Vroomen Medewerker personeelsbeheer e.vroomen@kindante.nl
        
   
     
 
 
Terug
Print