BURO Kindante

Ons BURO is georganiseerd in Domeinen. Hieronder staat een overzicht van deze domeinen en hun medewerkers.
Het algemene e-mailadres van de stichting Kindante is BURO@kindante.nl
 
Concern-controller
Frank Cuijpers     f.cuijpers@kindante.nl  
 
Bestuurssecretaris
Gemma Starink g.starink@kindante.nl  
 
Bestuurssecretariaat/Communicatie:
Maud Golsteyn Adviseur communicatie m.golsteyn@kindante.nl
Eveline Laugs Medewerker bestuurssecretariaat e.laugs@kindante.nl
Anne-Marie Nieskens Medewerker bestuurssecretariaat a.nieskens@kindante.nl
     
Domein Facilities:
Christel Beucken ConciŽrge c.beucken@kindante.nl
Astrid Extra  Medewerker facilities a.extra@kindante.nl
Josina Hempenius Medewerker facilities j.hempenius@kindante.nl
Mark Limpens Adviseur facilities m.limpens@kindante.nl
Guus van Kan  Adviseur facilities g.vankan@kindante.nl
Sjef Weijman Manager facilities s.weijman@kindante.nl
     
Domein FinanciŽn/SA:
Barry Deguelle Manager financiŽn b.deguelle@kindante.nl
Hilde Goossen Medewerker financiŽn h.goossen@kindante.nl
Rob Peek (interim) Adviseur salarisadministratie r.peek@kindante.nl
Margriet Penners Medewerker financiŽn m.penners@kindante.nl
MariŽlle Rooke Medewerker salarisadministratie m.rooke@kindante.nl
     
Domein Onderwijs/ICT:
Marika de Bruijn Senior adviseur onderwijs m.debruijn@kindante.nl
Andrť Nijboer CoŲrdinator WT & S a.nijboer@kindante.nl
Cecile Rademacher         Medewerker onderwijs c.rademacher@kindante.nl
Claudia de Rooij     Applicatiebeheerder c.derooij@kindante.nl
Yvonne Slenter Orthopedagoog/psycholoog  y.slenter@kindante.nl
Astrid Stevens Senior adviseur onderwijs a.stevens@kindante.nl
Ed Toussaint Senior adviseur ICT/onderwijs e.toussaint@kindante.nl
Fons Vossen Projectleider STEM f.vossen@kindante.nl
     
Domein Personeel:
Odette Albers Manager HR o.albers@kindante.nl
Lune Demandt Adviseur HR l.demandt@kindante.nl
Judith Hamers Senior adviseur HR j.hamers@kindante.nl
Lieke Kaldenhoven Adviseur HR l.kaldenhoven@kindante.nl
Peggy Mommers Adviseur HR p.mommers@kindante.nl
Annelies Seegers Medewerker HR a.seegers@kindante.nl
Esther Stassen Senior adviseur HR e.stassen@kindante.nl
Ellen Vroomen Medewerker HR e.vroomen@kindante.nl
          
     
 
 
Terug
Print