BURO Kindante

Het BURO opereert vanaf 1 januari 2021 in de vorm van twee complementaire Resultaat verantwoordelijke eenheden: de RVE-advies en de RVE-bedrijfsvoering. De beide RVE's ondersteunen en geven richting en vorm aan de strategische koers van Kindante en de praktische uitwerking van actuele en steeds veranderende wet- en regelgeving.
Het algemene e-mailadres van de stichting Kindante is BURO@kindante.nl

De samenstelling van het BURO ziet er als volgt uit:
Concern-controller
Frank Cuijpers f.cuijpers@kindante.nl
Secretariaat buro@kindante.nl
Renťe Smeets Bestuurssecretaris renee.smeets@kindante.nl
Annemarie Barendsz Medewerker bestuurssecretariaat a.barendsz@kindante.nl
Eveline Laugs Medewerker bestuurssecretariaat e.laugs@kindante.nl
Anne-Marie Nieskens Medewerker bestuurssecretariaat a.nieskens@kindante.nl
RVE Advies
Odette Albers Manager RVE Advies o.albers@kindante.nl
Maud Golsteyn Senior-adviseur communicatie m.golsteyn@kindante.nl
Moniek de Haas Senior-adviseur onderwijs m.dehaas@kindante.nl
Esther Nieuwenhuysen Senior-adviseur onderwijs e.nieuwenhuysen@kindante.nl
Astrid Stevens Senior-adviseur onderwijs a.stevens@kindante.nl
Miriam Wijnands Senior-adviseur HR/onderwijs m.wijnands@kindante.nl
Els Thomas Adviseur HR/onderwijs e.thomas@kindante.nl
Andrť Nijboer Adviseur onderwijs a.nijboer@kindante.nl
Lune Demandt Senior-adviseur HR l.demandt@kindante.nl
Judith Hamers Senior-adviseur HR j.hamers@kindante.nl
Lieke Kaldenhoven Adviseur HR l.kaldenhoven@kindante.nl
Annelies Seegers Medewerker HR a.seegers@kindante.nl
Ellen Vroomen Medewerker HR e.vroomen@kindante.nl
RVE Bedrijfsvoering
Sjef Weijman Manager RVE Bedrijfsvoering s.weijman@kindante.nl
Barry Deguelle Manager financiŽn b.deguelle@kindante.nl
Hilde Goossens Medewerker financiŽn h.goossens@kindante.nl
Margriet Penners Medewerker financiŽn m.penners@kindante.nl
MariŽlle Rooke Medewerker salarisadministratie m.rooke@kindante.nl
Christel Beucken ConciŽrge c.beucken@kindante.nl
Josina Hempenius Medewerker bedrijfsvoering j.hempenius@kindante.nl
Mark Limpens Adviseur bedrijfsvoering m.limpens@kindante.nl
Claudia de Rooij Vakspecialist ICT c.derooij@kindante.nl
Ed Toussaint Senior-adviseur ICT e.toussaint@kindante.nl

Terug
Print